Projekt Prof. Grzegorza Litwinienko nagrodzony w konkursie programu dla naukowców wizytujących „Tandemy dla doskonałości”

Wyłonione w konkursie w Działaniu II.2.1 projekty mają na celu stymulowanie osiągania doskonałości naukowej poprzez zwiększanie poziomu umiędzynarodowienia UW oraz rozpoznawalności badań realizowanych na uczelni. Jednym z ośmiu wniosków, które uzyskały dofinansowanie jest wniosek Prof. dr. hab. Grzegorza Litwinienko z Wydziału Chemii Uniwersytetu Warszawskiego pt. „NanoParticles and Free Radicals – New Concepts and Challenges for Nanoscience”.

Do konkursu aplikacje mogli złożyć zatrudnieni na UW pracownicy badawczy lub badawczo-dydaktyczny posiadający co najmniej stopień naukowy doktora zaliczany do liczby N oraz grupy pracowników. Budżet pojedynczego projektu mógł wynosić do 250 tys. zł.

Serdecznie gratulujemy!

Źródło: www.inicjatywadoskonalosci.uw.edu.pl